Vyhřívaná odběrová sonda s držákem filtru mimo kouřovod

Vyhřívaná odběrová sonda s držákem filtru mimo kouřovod

Vyhřívaná isokinetická odběrová sonda vyrobená z nerez oceli AISI 316 pro odběr vzorky s teplotou do 400 °C. Pro použití v aplikacích s relativně vysokou teplotou spalin, kde hrozí vnik kondenzátu do odběrové trasy, a je třeba eliminovat riziko ovlivnění vlastního měření. Vyhřívaná odběrová sonda je dostupná od délky 750 mm do délky 3 metrů. Pitotova trubice s termočlánkem je umístěna odděleně vně odběrové sondy, a v kombinaci s jednotkou ISOFLOW 202-PRO umožňuje měření potřebných isokinetických parametrů.

Vyhřívaná isokinetická odběrová sonda obsahuje vyhřívaný držák filtru, jež je umístěný vně kouřovodu ve vyhřívaném boxu. Odběrovou sondu i držák filtru je třeba udržovat pod regulovanou teplotou pro zajištění evaporace molekul vody a zamezení problematické filtrace spojené s agresivními plyny s vysokým rosným bodem. 

Vyhřívaná komora držáku filtru vyhřívané sondy

Vyhřívání je umístěno přímo v sondě a topný článek je uchycen dvěma těsnícími O-kroužky, čímž je zamezen přímý kontakt s odebíraným vzorkem. Odběrovou sondu lze tedy jednoduše vyměnit dle potřeby, např. při potřebě použití sondy z jiného materiálu (sklo, křemík, titan - dostupné na vyžádání). Vyhřívání je možné do maximální teploty 200 °C, kdy vlastní regulace je řízena jednotkou ThermoFlow200, která je umístěna v přenosném vodotěsném housingu. Jednotka ThermoFlow 200 je vybavena dvěma teplotními regulátory s odpovídajícími rozsahy, které řídí vyhřívání sondy a držáku filtru odděleně. 

ThermoFlow 200

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti