O nás

 

   envigroup    certifikace    Partneři    obchodní podmínky_icon    fotogalerie    zaměstnání_2  

Politika_integrovaneho_rizeni

 

Společnost ENVItech Bohemia s.r.o. nabízí od svého vzniku v roce 1992 komplexní služby v oblasti monitorování životního prostředí, zejména ovzduší.

Měření koncentrací znečišťujících látek v podobě imisí ve venkovním ovzduší, emisí na zdrojích znečištění a ve vnitřním prostředí to je základ produkce společnosti.

Dodávka kompletního sortimentu prostředků pro monitoring včetně systému řízení, doplňujeme nabídkou monitoringu jako služby. Námi dodávaná zařízení splňují všechny evropské a české normy, služba měření se opírá o autorizaci, udělenou naší společnosti MŽP ČR.

Zákazníkům nabízíme dodávky tzv. „na klíč", od projektu, dodávky, záruky, provozu až po pozáruční servis. Kvalita dodávek splňuje ISO 9001 a starost o životní prostředí ISO 14001. Kvalita dodávek je také zajištěna dlouholetou spoluprací s renomovanými zahraničními výrobci monitorovacích přístrojů a další techniky, kterých vývoj kopíruje nejnovější trendy v oblasti měření a analýz.

Všichni naši zaměstnanci jsou řádně vyškoleni, především u výrobců zařízení a mají dlouholetou zkušenost s dodávanou technikou a systémy.

Společností nabízený sortiment monitorovacích systémů a zařízení doplňují přístroje pro monitoring kvality vody, pachových látek. Ve spolupráci s výzkumnými institucemi a univerzitami se podílíme na řešení projektů v oblasti vědy a zejména aplikovaného výzkumu.

Vzhledem k množství dosud realizovaných dodávek a k závazku zajištění provozu těchto zařízení provozuje společnost střediska v Praze, Brně, Valašském Meziříčí, Ústí nad Labem a v Ostravě. Sesterská společnost ENVItech s.r.o. v Trenčíně rozvíjí svoje aktivity zejména na Slovensku. Organizační složka v Bejrútu a dceřina společnost na Severním Kypru, zajišťují obchod a servis v oblastech MENA regionu.

O naše spokojené zákazníky se staráme už téměř 30 let a neustálé zkvalitňování našich služeb a modernizace dodávek jsou zárukou toho, že to bude tak i nadále.

   enviteam  

Katalog_společnsoti   katalog referenci      
Katalog společnosti   Katalog reference      

reference_icon2

Naše reference

Od vzniku společnosti v roce 1992 jsem získali mnohaleté zkušenosti s realizací zakázek v oblasti monitorování životního prostředí, zejména ovzduší.

 

 

 

 

reference_element

 

ovocna_web6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

envi_logo_green_outline

 

ENVItech Bohemia s.r.o.

 
tel_kontakt

    +420 257 312 750

mail

   eb@envitech-bohemia.cz

       Sídlo společnosti    

veličiny

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti