Standardní isokinetické odběrové sondy s oddělenou Pitotovou trubicí

Standardní isokinetické odběrové sondy s oddělenou Pitotovou trubicí

Standardní isokinetická odběrová sonda se skládá ze dvou částí, odběrové části a části pro měření isokinetických parametrů (Pitotova trubice, S typ) v kombinaci s jednotkou ISOFLOW 202-PRO.

Obě části jsou spojeny dohromady, což umožňuje jednoduchou manipulaci a současné vkládání obou částí do kouřovodu s držákem na 89 mm standardní přírubu. Toto provedení umožňuje výměnu kterékoliv z částí, např. sondu s odlišnou délkou, kdykoliv kdy je to nutné. Odběrová sonda je vhodně kombinována se standardním držákem filtru či membránovým držákem filtru. Pitotova trubice typu S je běžně dostupná ve třech různých délkách: 750, 1500, 2000 mm. Pitotova trubice je zapouzdřena a obsahuje termočlánek pro měření teploty a může být jednoduše propojena do řídící jednotky pomocí rychlo-konektorů, které jsou chráněny proti otřesům či náhodným nárazům během manipulace a přepravy. Odběrové sondy jsou vyrobeny s důrazem na plný soulad s platnou legislativou a prováděcími normami. Integrované isokinetické odběrové sondy jsou založeny na tomto konceptu, s rozšířením o držák 47 mm filtrů (umístěný v komíně - koncept nevyhřívané odběrové sondy), a využití různých odběrových trysek, což vede na plný soulad s požadavky normy EN 13284-1.

Standardní sonda 1

Standardní sonda 2

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti