Mas-Q-Check

Mas-Q-Check

NOVINKA

Testování ochranných masek před každodenním použitím.

Výrobce: Palas

Určený k tomu, aby před použitím podrobil ochranné masky rychlému, jednoduchému a přesto smysluplnému testu. Používá se zařízení pro měření počtu částic, které je schopné detekovat účinnost v rozsahu velikostí virů a bakterií.


Výsledek ukazuje stupeň ochrany ve srovnání s třídou FFP masky na testovací hlavici. Volitelně na displeji je účinnost pro různé velikosti částic.


Díky Mas-Q-Check je možné automatické testování dýchacích masek na místě a automaticky do 1 minuty.
Pracuje v režimu sání s objemovým průtokem 9,5 l / min nebo 95 l / min, definovaným podle EN149 nebo EN143, což odpovídá maximálnímu lidskému dechu. Měří velikosti částic od 140 nm do 1 µm. Stanoví se také ochranný účinek proti virům.
Použitelnost:
- Potvrzení stupně ochrany masek
- Potvrzení ochrany zaměstnanců pracujících ve zdravotnickém prostředí
- Školení k ukázání správného používání masek s přímým měřením stupně ochrany
- Vyhodnocení skutečného stupně ochrany ve srovnání s třídou FFP

• PRO UŽIVATELE MASEK

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti