Resp-Aer-Meter

Resp-Aer-Meter

NOVINKA

Měřič respiračních aerosolů - rychlá detekce částic ve vydechovaném vzduchu velikosti virů, jako je Covid-19

Výrobce: Palas

Identifikace potenciálně vysoce infekčních osob (superpřenašečů) rychlým a snadným měřením částic ve vydechovaném vzduchu.


Viry, jako je Covid-19 nebo viry chřipky, se šíří jako aerosoly a infikují další lidi dýchacími cestami.

Superpřenašeči jsou lidé, kteří vydechují obzvláště vysoký počet patogenů. Považují se proto za zvláště infekční. Resp-Aer-Meter pomáhá identifikovat tyto lidi.
K analýze rizika infekce se testovaná osoba nadechuje a vydechuje do měřicího přístroje po dobu cca. 30 s.
Lidé s nízkými (normálními) emisemi částic ve vydechovaném vzduchu představují pouze nízké riziko infekce pro své okolí. Takzvaní superpřenašeči mohou v důsledku napadení virem vydechnout až stokrát více částic, a proto představují vysoké riziko infekce pro jejich prostředí.
Kromě toho je u infikované osoby mnoho vydechovaných částic oproti normálnímu vzduchu menších než běžné částice. V případě Covid-19 jde o zvláště malé viry (přibližně 150 až 400 nm). Proto přístroj sleduje i rozložení velikosti částic a to vyhodnocuje.

Použitelnost:
- Všude, kde je potřeba identifikovat rizikové osoby
- v průmyslu, např. potravinářství, automobilový průmysl, chemie
- na letištích, nádražích, ve veřejných budovách
- na akcích, jako jsou veletrhy, semináře, koncerty, sportovní akce
- v nemocnicích a pečovatelských domech

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti