Novinky

Vybudování centra kontinuálního monitoringu odpadních vod na Severním Kypru

Vybudování centra kontinuálního monitoringu odpadních vod na Severním Kypru

11. 6. 2021 14:00:45 763

Ministr životního prostředí a cestovního ruchu Turecké Republiky Severního Kypru, Jeho Excelence pan Fikri Ataoğlu, dnes 11. června 2021 podepsal se zástupci naší společnosti smlouvu na Vybudování centra kontinuálního monitoringu odpadních vod na Severním Kypru. Součástí pilotního projektu je také dodávka první monitorovací stanice kvality vody (WQMS) pro kontinuální měření znečištění z čistírny odpadních vod v turistické oblasti Bafra na Severním Kypru.

Čtěte více...

Monitoring ovzduší před zahájením realizace stavby D6

Monitoring ovzduší před zahájením realizace stavby D6

26. 5. 2021 11:40:36 667

Začali jsem provádět na 4. místech monitoring ovzduší ve spolupráci se Sdružením Monitoring D6, které vzniklo za účelem monitoringu životního prostředí před zahájením realizace staveb " D6 Hořesedly, přeložka" a "D6 Horovičky, obchvat pro ŘSD ČR.

Čtěte více...

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti