ISOFLOW 202-PRO

ISOFLOW 202-PRO

ISOFLOW 202-PRO je přenosná jednotka pro měření isokinetických parametrů se zabudovaným dataloggerem. Zařízení je určeno pro měření a výpočty parametrů jako je teplota, tlak (statický i diferenciální), průtok resp. rychlost spalin a umožňuje přímé přepočítávání dle standardních podmínek, plně dle požadavků normy ISO EN 16911. Zařízení je možné propojit s řídící odběrovou jednotkou (AirCube HE a COM2-TH) pro zajištění automatického isokinetického měření v reálném čase, plně dle požadavků normy ISO 9096.

Volitelná položka - zohlednění efektu víření spalin s výpočtem referenčního úhlu (SWIRL metoda)

Toto měření je používáno tam, kde je nestabilní průtok spalin uvnitř kouřovodu, v různých odběrových místech, v důsledků víření spalin. Pro dosažení nejvíce relevantních výsledků, zavádí norma EN 16911 postup výpočtu korekčního faktoru při víření spalin v kouřovodu. Funkci výpočtu referenčního úhlu je třeba objednat separátně jako volitelnou položku. Výpočetní algoritmus je již v ISOFLOW 202-PRO zabudován, a je automaticky aktivován po připojení čidla na USB port. 

Odběrová jednotka AirCube s ISOFLOW

 

KATALOGOVÝ LIST

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti