AMESA

AMESA

První a jediný QAL 1 certifikovaný systém pro dlouhodobé odběry dioxinů / furanů z emisních procesů. Certifikováno u TÜV, MCERT, a ETV EPA.

AMESA D se skládá z odběrového isokinetického systému, se sondou chlazenou vodou, spojeným s nádobou XAD-II adsorbentu pro dlouhodobé odběry dioxinů (PCDD), furanů (PCDF) a dalších persistentních organických znečišťujících látek (POPs).

AMESA B je ideálním nástrojem k určení biogenické frakce spalovaného paliva s vysokou přesností. Díky stanovení frakce C14 emitovaného CO2 je možné určit biogenickou frakci spalovaného paliva. 

Monitorování obsahu rtuti ve spalinách pomocí sorbčního záchytu je ověřenou a velmi praktickou alternativou ke konvenčně využívaným kontinuálním měřením. AMESA M nabízí možnost zdvojeného sobrčního záchytu pro účely kontroly kvality. Disponuje zabudovanou pitotovou trubicí a termočlánkem pro zachování správných odběrových podmínek. 

KATALOGOVÝ LIST - AMESA D

KATALOGOVÝ LIST - AMESA B

KATALOGOVÝ LIST - AMESA M

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti