Zpět

Nový portál pro informování veřejnosti o kvalitě ovzduší SMARTENVI

Přidáno: 20. 10. 2023 14:43:51 Počet shlédnutí: 406

20 Říjen 2023

Rádi bychom Vás tímto informovali, že jsme spustili nový webový portál pro informování veřejnosti o kvalitě ovzduší SMARTENVI, který využívá barevné rozlišení naměřených hodnot a přehledné grafy, díky nimž uživatel snadno a rychle rozpozná stav ovzduší v určité oblasti. SMARTENVI nabízí funkci komparace naměřených údajů, aby uživatel mohl operativně zjistit, jaké znečištění panuje v části města či obce, ve které žije, a srovnat jej s ostatními oblastmi.

Nový portál pro informování veřejnosti o kvalitě ovzduší SMARTENVI

Odkaz na portál naleznete zde SMARTENVI

Obsahuje také separátní zónu, která bude dostupná klientům vyžadujícím, aby informace z jejich měřicích zařízení nebyly veřejně dostupné. Tato část je zabezpečena prostřednictvím přihlašovacích údajů, po jejichž zadání se uživatel dostane k privátním datům – naměřeným hodnotám, které se týkají kvality ovzduší.

 

smartenvi1

 smartenvismartenvi2

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti