Doppler LIDAR Stream Line

Doppler LIDAR Stream Line

Impulzní systém „Stream Line“ Doppler Lidar vyráběný společností Halo Photonics se sídlem v GB je provozován na vlnové délce bezpečné pro oči (1,5 µm, třída 1M) a poskytuje profily intenzity zpětného rozptylu z aerosolu nebo mraků, komponenty Dopplerova větru a odvozené profily horizontální rychlost větru a směr větru.

Systém nabízí snadné nastavení a pohodlné dálkové ovládání. Jedinečná skenovací jednotka umožňuje komplexní skenovací vzory v celé horní polokouli. Metek přidává sofistikovanou rutinu k odvození vertikálních profilů větru z libovolných 3D skenovacích vzorů a pro zobrazení výstupních proměnných pomocí naší Metek Graphics.

 

Pro více informací nás prosím kontaktujte e-mailem.

New product question

Captcha

i

* (Required)

Privacy preferences
We use cookies to enhance your visit of this website, analyze its performance and collect data about its usage. We may use third-party tools and services to do so and collected data may get transmitted to partners in the EU, USA or other countries. By clicking on 'Accept all cookies' you declare your consent with this processing. You may find detailed information or adjust your preferences below.

Privacy declaration

Show details