Tel. +420 257 312 750

CZ EN SK

SENZORY

Senzory + Hybridní systém

Hybridní systém - PROSPEKT

Hybridní systém Vám nabízí komplexní řešení skládající se:
• ze sítě senzorických měřičů
• z referenční měřící stanice
• z programového vybavení, které data zpracovává a poskytuje informace, jak státní správě,
tak veřejnosti, prostřednictvím mobilních prostředků.
Tento hybridní systém může sledovat celou škálu parametrů, které znečišťují ovzduší, ale hlavním sledovaným parametrem jsou prachové částice velikosti PM1,0, PM2,5, PM10.

Senzorický prachoměr enviDUST - enviDUST

Tento monitor prachu je určen pro kontinuálnímu monitoringu kvality venkovního ovzduší. Měří hmotnostní koncentrace aerosolových částic frakcí PM10, PM2,5 a PM1 a početní koncentraci aerosolových částic – vše v reálném čase a současně. Optická metoda na principu rozptylu světla. Jedná se o téměř bezúdržbové zařízení a možnosti montáže zařízení – upevnění např. na stěnu či stožár, dle požadavků. 

Senzorická jednotka pro měření kvality ovzduší. - Airtracker 

Systém AirTracker poskytuje ucelené řešení pro orientační měření životního prostředí on-line (prach, hluk, emise). Obsahuje senzorickou jednotku, bezdrátové komunikační rozhraní a patentovaný napájecí systém, schopný nepřerušeného provozu ze sítě veřejného osvětlení. Systém AirTracker dotváří webové rozhraní pro vizualizaci a analýzu aktuálních i historických dat. Díky těmto unikátním vlastnostem tvoří AirTracker systém pro nepřetržité sledování v problematických lokalitách a slouží jako podpora rozhodování pro zavádění opatření.

Webové rozhraní AirTracker  komplexní systém pro zobrazení a správu jednotek senzorické sítě -Webové GUI

Webové rozhraní AirTracker představuje komplexní systém pro zobrazení a správu jednotek senzorické sítě. Má responzivní design navržený pro nejpoužívanější zařízení a platformy. Uživatelsky přívětivé GUI umožňuje zobrazit rychlý přehled měřených veličin na mapovém podkladu, stejně tak obsahuje i nástroje pro pokročilejší analýzu. Sekce administrace umožňuje spravovat jednotky senzorické sítě, přístupová práva a tvořit logické celky a vazby mezi nimi. Celý systém klade velký důraz na bezpečnost a vysokou propustnost.

 

Zařízení pro monitoring kvality indoor ovzduší - CO2 senzor

Většina našeho života se odehrává indoor, proto je podstatné věnovat tomuto prostředí pozornost, ať už se učíme, pracujeme a nebo spíme. CO2 senzor monitoruje koncentraci CO2 , které souvisí se ztrátou koncentrace a rostoucí únavou. Zařízení dále obsahuje senzory pro měření teploty a atmosférické-ho tlaku. Konektivitu obstarává síť SigFox. Historická i on-line data jsou k dispozici na webovém rozhraní.VESELÉ VELIKONOCE

Počet shlédnutí: 2392

VESELÉ VELIKONOCE

Čtěte více...

zavřeno 15 - 16.4. 2019

Počet shlédnutí: 347

zavřeno 15 - 16.4. 2019 Omlouváme se všem zákazníkům a dodavatelům, ale bohužel v termínu od 15 do 16.4. 2019 nebudeme přítomni ve společnosti, z důvodu pořádání výjezdního zasedání společností ENVItech Bohemia s.r.o. (ČR) a ENVItech s.r.o.(SR). Budeme se na Vás znovu těšit 17. 4. 2018. V naléhavých případech bude k dispozici na mobilních telefonech. Děkuji za pochopení.

Čtěte více...

TeamBuilding

Počet shlédnutí: 366

4.března 2019 na Curlingu

Čtěte více...

Praha 5 - 14 denní měření NOx, PM10 a meteo veličin

Počet shlédnutí: 411

Ve spolupráci ze Státním zdravotním ústavem (SZÚ) provádíme 14 denní měření NOx, PM10 a meteo veličin v lokalitě Praha 5 - Slivenec

Čtěte více...

NEWS 2019-1

Počet shlédnutí: 576

Máme pro Vás připraveno nové vydání

Čtěte více...