Tel. +420 257 312 750

CZ EN SK

Datalloger ELOG

Datalloger ELOG

Datalogger E-log představuje inteligentní systém pro sledování a provoz měřících stanic. Jedná se o univerzální a robustní nástroj umožňující zejména sběr a zpracování měřených dat, stejně tak jako dálkové ovládání prvků systému. Pro svoji mnohostrannost lze využít téměř pro všechny systémy v oblasti měření. Data lze získávat z širokého spektra analyzátorů, či meteorologických čidel.

Výrobce: ENVItech Bohemia s.r.o.


E-log umožňuje měření veličin v reálném čase. Pro sběr dat je možné použít jako uložiště vnitřní 16 MB paměť, nebo externí Micro SD kartu. Ukládání dat je možné nastavit v libovolném intervalu dle potřeby.

KATALOGOVÝ LIST

Brožura „Příběhy chytrých pomocníků“,

Počet shlédnutí: 179

Brožura „Příběhy chytrých pomocníků“, kde máme uveřejněn článek, právě vyšla. Více o našich hybridních systémech monitorování ovzduší se dočtete na straně 3.

Čtěte více...

Pyranometry Hukseflux

Počet shlédnutí: 272

Pyranometry  Hukseflux Jsme hrdí na to, že můžeme nabízet celou řadu špičkových senzorů slunečního záření společnosti Hukseflux Thermal Sensors • všechny třídy A, B nebo C podle nejnovějších norem ISO 9060 a IEC 61724 • špičkové modely s ohřevem pro nejlepší dostupnost dat • s celosvětovou podporou a kalibrací

Čtěte více...

článek iDNES - Dýcháme nejčistší vzduch za poslední desítky let, problémem je ale ozon

Počet shlédnutí: 285

I když jsou meteorologové zatím zdrženliví, přináší čerstvá Zpráva o kvalitě ovzduší za rok 2019 pozitivní informace. Téměř všechny hodnoty znečištění ovzduší klesají, výjimkou je jen přízemní ozon. Dýcháme nejčistší vzduch za poslední desítky let.

Čtěte více...