Tel. +420 257 312 750

CZ EN SK

MetPak™ Pro Weather Station

MetPak™ Pro Weather Station

Profesionální meteostanice MetPak Pro je celosvětový meteorologický systém schopný sledovat sedm meteorologických parametrů stejně jako MetPak RG s dalšími vstupy pro teplotní čidlo Pt100 a pro dva analogové snímače (snímač hladiny vody, pyranometr, snímač tlaku, teplota půdy Senzor apod.). Externí snímače mohou být připojeny přímo k meteorologickému stanovišti prostřednictvím volitelné krabice. MetPak Pro má různé možnosti snímání větru na dálku.

Výrobce: GILL Instrument

MetPak Pro Base Station
Stanice MetPak Pro Station je vybavena integrovaným snímačem barometrického tlaku a snímačem teploty/vlhkosti Rotronic Hygroclip. Snímač teploty Pt100, překlápěcí srážkoměr Rain Gauge (k dispozici od společnosti Gill) a dva analogové snímače (snímač hladiny vody, pyranometr, snímač tlaku, snímač teploty půdy apod.) Lze také připojit přímo k základní stanici nebo přes volitelnou rozdělovací skříňku (Junction box).

MetPak Pro Base Station

MetPak Pro s integrovaným senzorem WindSonic
Tato varianta přístroje MetPak Pro je vybavena stejnými senzory jako základní stanice s integrovaným senzorem WindSonic pro vysokou přesnost měření rychlosti a rychlosti větru. Tato jednotka také obsahuje vstupy až pro čtyři externí měřicí přístroje, včetně srážkoměru Gill's Rain Gauge.

MetPak Pro Weather Station

MetPak Pro plně konfigurovatelný
Pro uživatele, kteří potřebují vzdáleně namontovaný senzor větru nebo kteří mají více specializovaných požadavků na snímání větru, lze MetPak Pro použít také s jedním z řady dvouosých nebo tříosých ultrazvukových senzorů Gill. Zvolený snímač je možno namontován vzdáleně, a to až 10 m od základny, obvykle na stožáru nebo věži.

MetPak Pro plne konfigurovatelny

 

KATALOGOVÝ LISTNaše účast na konferenci Města budoucnosti 2019

Počet shlédnutí: 148

Naše účast na konferenci Města budoucnosti 2019 Budeme se účastnit 30.09.2019 celostátní konference Města budoucnosti 2019

Čtěte více...

Výstavba Experimentálního povodí u obce Vintířov (Karlovarský kraj)

Počet shlédnutí: 127

Výstavba Experimentálního povodí u obce Vintířov (Karlovarský kraj) Probíhající zakázka na výstavbu Experementálního povodí.

Čtěte více...

veletrh SENSOR+TEST 2019 v Norimberku

Počet shlédnutí: 564

veletrh SENSOR+TEST 2019 v Norimberku Technický pokrok na trhu se senzory pro měření pevních částit a plynů v ovzduší byl patrný i na veletrhu SENSOR+TEST 2019 v Norimberku. Některé poznatky zapracujeme i do naší produkce.

Čtěte více...