Tel. +420 257 312 750

CZ EN SK

MetPak™ Pro Weather Station

MetPak™ Pro Weather Station

Profesionální meteostanice MetPak Pro je celosvětový meteorologický systém schopný sledovat sedm meteorologických parametrů stejně jako MetPak RG s dalšími vstupy pro teplotní čidlo Pt100 a pro dva analogové snímače (snímač hladiny vody, pyranometr, snímač tlaku, teplota půdy Senzor apod.). Externí snímače mohou být připojeny přímo k meteorologickému stanovišti prostřednictvím volitelné krabice. MetPak Pro má různé možnosti snímání větru na dálku.

Výrobce: GILL Instrument

MetPak Pro Base Station
Stanice MetPak Pro Station je vybavena integrovaným snímačem barometrického tlaku a snímačem teploty/vlhkosti Rotronic Hygroclip. Snímač teploty Pt100, překlápěcí srážkoměr Rain Gauge (k dispozici od společnosti Gill) a dva analogové snímače (snímač hladiny vody, pyranometr, snímač tlaku, snímač teploty půdy apod.) Lze také připojit přímo k základní stanici nebo přes volitelnou rozdělovací skříňku (Junction box).

MetPak Pro Base Station

MetPak Pro s integrovaným senzorem WindSonic
Tato varianta přístroje MetPak Pro je vybavena stejnými senzory jako základní stanice s integrovaným senzorem WindSonic pro vysokou přesnost měření rychlosti a rychlosti větru. Tato jednotka také obsahuje vstupy až pro čtyři externí měřicí přístroje, včetně srážkoměru Gill's Rain Gauge.

MetPak Pro Weather Station

MetPak Pro plně konfigurovatelný
Pro uživatele, kteří potřebují vzdáleně namontovaný senzor větru nebo kteří mají více specializovaných požadavků na snímání větru, lze MetPak Pro použít také s jedním z řady dvouosých nebo tříosých ultrazvukových senzorů Gill. Zvolený snímač je možno namontován vzdáleně, a to až 10 m od základny, obvykle na stožáru nebo věži.

MetPak Pro plne konfigurovatelny

 

KATALOGOVÝ LIST