Tel. +420 257 312 750

CZ EN SK

Zpět

Pozvánka na ODBORNOU KONFERENCI „16. SETKÁNÍ V ČISTÉM OVZDUŠÍ“

Počet shlédnutí: 513

Pozvánka na  ODBORNOU KONFERENCI „16. SETKÁNÍ V ČISTÉM OVZDUŠÍ“

Vážení, již je možné vyplnit přihlášku na konferenci „16. SETKÁNÍ V ČISTÉM OVZDUŠÍ", která se bude konat ve městě Tábor v hotelu LH Dvořák Tábor 3.-4.10.2019 (čtvrtek - pátek)Cíl odborné konference: setkání a výměna poznatků a praktických zkušeností v celé šíři problematiky a zaměřené na : Indentifikaci zdrojů znečišťování ovzduší a problematika pachových látek.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: do 3.9.2019 do 24:00o
Více informací nalezente: ZDE

Brožura „Příběhy chytrých pomocníků“,

Počet shlédnutí: 132

Brožura „Příběhy chytrých pomocníků“, kde máme uveřejněn článek, právě vyšla. Více o našich hybridních systémech monitorování ovzduší se dočtete na straně 3.

Čtěte více...

Pyranometry Hukseflux

Počet shlédnutí: 226

Pyranometry  Hukseflux Jsme hrdí na to, že můžeme nabízet celou řadu špičkových senzorů slunečního záření společnosti Hukseflux Thermal Sensors • všechny třídy A, B nebo C podle nejnovějších norem ISO 9060 a IEC 61724 • špičkové modely s ohřevem pro nejlepší dostupnost dat • s celosvětovou podporou a kalibrací

Čtěte více...

článek iDNES - Dýcháme nejčistší vzduch za poslední desítky let, problémem je ale ozon

Počet shlédnutí: 238

I když jsou meteorologové zatím zdrženliví, přináší čerstvá Zpráva o kvalitě ovzduší za rok 2019 pozitivní informace. Téměř všechny hodnoty znečištění ovzduší klesají, výjimkou je jen přízemní ozon. Dýcháme nejčistší vzduch za poslední desítky let.

Čtěte více...