Tel. +420 257 312 750

CZ EN

Kdo jsme

Poskytnout zákazníkovi co největší sortiment zboží a služeb v co nejvyšší kvalitě, to je hlavní strategie společnosti ENVItech Bohemia s.r.o.. Kdo jsou naši zákazníci? Od roku 1992, kdy byla společnost založena, je jich několik stovek. Jsou to všichni ti, kteří chtějí monitorovat venkovní ovzduší, realizovat havarijní systém pro bezpečnost svých provozů, naplňovat vyhlášku o měření emisí, ale také ti, kteří si od nás koupí jediné čidlo pro měření teploty.

Všichni se mohou spolehnout, že naše dodávky a servisní služby jim zabezpečí výhodu perspektivního řešení na několik let dopředu a stabilního partnera. Od svého vzniku společnost postupně rozšiřovala sortiment dodávek a služeb. V dnešní době projektujeme a dodáváme např. kompletní detekční systémy pro průmyslové provozy, které chrání zdraví zaměstnanců a zajišťuje prevenci kolizních stavů výrobních zařízení. Trvale udržené zvyšování výnosů společnosti znamenalo a znamená i organizační rozvoj od jediného zaměstnance po strukturu splňující požadavky norem ISO 9001 a 14001.

Společnost je zapsána : Městský soud v Praze, spisová značka: C 12701


Máme dvě další kanceláře Valašském Meziříčí a v Brně.


Vlastníme dvě dceřiné společnosti

- na Moravě IDEA ENVI s.r.o. www.idea-envi.cz
- na Kypru ENVITECH SERVICES www.­envitechservices­.­comNaší sesterskou společností na Slovensku je ENVItech s.r.o. 

www.envitech.sk

 NOVINKA - WindObserver 90

Počet shlédnutí: 154

NOVINKA - WindObserver 90 WindObserver se čtyřmi převodníky používá inteligentní zpracování signálu, využívající kontrolu kvality dat k zajištění rychlých a autoritativních měření. Senzor poskytuje robustní měření rychlosti a směru větru s vysokou přesností v extrémních a drsných podmínkách, včetně měření ve vysokých nadmořských výškách, extrémních mrazech a mořském prostředí s obsahem soli. WindObserver je nyní k dispozici s možností měření 100 m / s.

Čtěte více...

Zavřeno od 19.-21.4. 2017

Počet shlédnutí: 326

Zavřeno od 19.-21.4. 2017 Omlouváme se všem zákazníkům a dodavatelům, ale bohužel v termínu od 19.-21.4. 2017 nebudeme přítomni ve společnosti, z důvodu pořádání výjezdního zasedání společností ENVItech Bohemia s.r.o. (ČR) a ENVItech s.r.o.(SR). Budeme se na Vás znovu těšit 24.4.2017. Děkujeme za pochopení.

Čtěte více...

Příspěvek České televize o SMOGU

Počet shlédnutí: 200

Televizní relace o SMOGU

Čtěte více...

SR30 pyranometer

Počet shlédnutí: 616

SR30 pyranometer SR30 je tady. Plně digitální secondary standard pyranometr, s vyhřívanými kupolemi, vnitřní ventilací a čidlem náklonu, nabízí nejvyšší přesnost měření a dostupnost dat: to předčí všechny externě větrané pyranometry. SR30 je nyní komerčně dostupné.

Čtěte více...

Souměření

Počet shlédnutí: 727

Souměření Již po čtvrté probíhá souměření a následná příprava na autorizovanou měřící kampaň koncentrací v okolí tunelu Blanka, které bude probíhat v únoru letošního roku 2017.

Čtěte více...

Proti smogu roušky nepomůžou, upozorňují lékaři

Počet shlédnutí: 620

Řada lidí se před smogem chrání lékařskými rouškami, aby zabránili vdechování prachových částic. Roušky však nezabrání průniku těch nejmenších částeček, upozorňuje lékař Jiří Votruba. Nejlepší je omezit pohyb na škodlivém vzduchu. VIDEO

Čtěte více...

Vizualizace aktuálního znečištění polétavého prachu PM2.5 po celém světě

Počet shlédnutí: 607

Vizualizace aktuálního znečištění polétavého prachu PM2.5 po celém světě Podívejte se na vizualizaci aktuálního znečištění polétavého prachu PM2.5 po celém světě.

Čtěte více...

ČT24 - Boj za čistý vzduch na Ostravsku

Počet shlédnutí: 649

ČT24 - Boj za čistý vzduch na Ostravsku ČT24 - Boj za čistý vzduch na Ostravsku

Čtěte více...

Gill Instruments má nové modely MaxiMet GMX531 a GMX551

Počet shlédnutí: 1166

Gill Instruments má nové modely MaxiMet  GMX531 a GMX551 Gill Instruments rozšířil sortiment o nové modely kompaktních meteorologických stanic MaxiMet GMX531 a GMX551

Čtěte více...