Tel. +420 257 312 750

CZ EN

Kdo jsme

Poskytnout zákazníkovi co největší sortiment zboží a služeb v co nejvyšší kvalitě, to je hlavní strategie společnosti ENVItech Bohemia s.r.o.. Kdo jsou naši zákazníci? Od roku 1992, kdy byla společnost založena, je jich několik stovek. Jsou to všichni ti, kteří chtějí monitorovat venkovní ovzduší, realizovat havarijní systém pro bezpečnost svých provozů, naplňovat vyhlášku o měření emisí, ale také ti, kteří si od nás koupí jediné čidlo pro měření teploty.

Všichni se mohou spolehnout, že naše dodávky a servisní služby jim zabezpečí výhodu perspektivního řešení na několik let dopředu a stabilního partnera. Od svého vzniku společnost postupně rozšiřovala sortiment dodávek a služeb. V dnešní době projektujeme a dodáváme např. kompletní detekční systémy pro průmyslové provozy, které chrání zdraví zaměstnanců a zajišťuje prevenci kolizních stavů výrobních zařízení. Trvale udržené zvyšování výnosů společnosti znamenalo a znamená i organizační rozvoj od jediného zaměstnance po strukturu splňující požadavky norem ISO 9001 a 14001.

Společnost je zapsána : Městský soud v Praze, spisová značka: C 12701


Máme dvě další kanceláře Valašském Meziříčí a v Brně.


Vlastníme dvě dceřiné společnosti

- na Moravě IDEA ENVI s.r.o. www.idea-envi.cz
- na Kypru ENVITECH SERVICES www.­envitechservices­.­comNaší sesterskou společností na Slovensku je ENVItech s.r.o. 

www.envitech.sk

 Hledáme novou pracovní pozici

Počet shlédnutí: 280

V současné době hledáme na brigádu, poté pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou) vhodného kandidáta či kandidátku na pozici: SEKRETÁŘ/KA-ASISTENT/KA

Čtěte více...

Meteorological Technology Word Expo 2017 - Největší meteorologická událost na světě.

Počet shlédnutí: 162

Meteorological Technology Word Expo 2017 - Největší meteorologická událost na světě. Již sedmý rok tato skutečně celosvětová výstava přitahuje asi 200 vystavujících firem a 4 000 účastníků z více než 100 zemí. I náš zástupce navštívil tuto konferenci.

Čtěte více...

NOVINKA - WindObserver 90

Počet shlédnutí: 567

NOVINKA - WindObserver 90 WindObserver se čtyřmi převodníky používá inteligentní zpracování signálu, využívající kontrolu kvality dat k zajištění rychlých a autoritativních měření. Senzor poskytuje robustní měření rychlosti a směru větru s vysokou přesností v extrémních a drsných podmínkách, včetně měření ve vysokých nadmořských výškách, extrémních mrazech a mořském prostředí s obsahem soli. WindObserver je nyní k dispozici s možností měření 100 m / s.

Čtěte více...