Tel. +420 257 312 750

CZ EN

MetPak™ Pro Weather Station

MetPak™ Pro Weather Station

Profesionální meteostanice MetPak Pro je celosvětový meteorologický systém schopný sledovat sedm meteorologických parametrů stejně jako MetPak RG s dalšími vstupy pro teplotní čidlo Pt100 a pro dva analogové snímače (snímač hladiny vody, pyranometr, snímač tlaku, teplota půdy Senzor apod.). Externí snímače mohou být připojeny přímo k meteorologickému stanovišti prostřednictvím volitelné krabice. MetPak Pro má různé možnosti snímání větru na dálku.

Výrobce: GILL Instrument

MetPak Pro Base Station
Stanice MetPak Pro Station je vybavena integrovaným snímačem barometrického tlaku a snímačem teploty/vlhkosti Rotronic Hygroclip. Snímač teploty Pt100, překlápěcí srážkoměr Rain Gauge (k dispozici od společnosti Gill) a dva analogové snímače (snímač hladiny vody, pyranometr, snímač tlaku, snímač teploty půdy apod.) Lze také připojit přímo k základní stanici nebo přes volitelnou rozdělovací skříňku (Junction box).

MetPak Pro Base Station

MetPak Pro s integrovaným senzorem WindSonic
Tato varianta přístroje MetPak Pro je vybavena stejnými senzory jako základní stanice s integrovaným senzorem WindSonic pro vysokou přesnost měření rychlosti a rychlosti větru. Tato jednotka také obsahuje vstupy až pro čtyři externí měřicí přístroje, včetně srážkoměru Gill's Rain Gauge.

MetPak Pro Weather Station

MetPak Pro plně konfigurovatelný
Pro uživatele, kteří potřebují vzdáleně namontovaný senzor větru nebo kteří mají více specializovaných požadavků na snímání větru, lze MetPak Pro použít také s jedním z řady dvouosých nebo tříosých ultrazvukových senzorů Gill. Zvolený snímač je možno namontován vzdáleně, a to až 10 m od základny, obvykle na stožáru nebo věži.

MetPak Pro plne konfigurovatelny

 

KATALOGOVÝ LISTD&B D-U-N-S® Number

Počet shlédnutí: 23

Stali jsme se součástí největší obchodní databáze na světě D&B D-U-N-S® Number

Čtěte více...

Nový meteorologický displej GILL

Počet shlédnutí: 102

Nový meteorologický displej GILL Meteorologický TFT WindDisplay je kombinovaný indikátor rychlosti a směru větru. Informace o větru se zobrazují pomocí podsvícení LED o průměru 8,5 ", průmyslově kvalitní obrazovky LCD a data budou označena skutečným zobrazovacím andělem 170 °

Čtěte více...

Meteorologická konference Meteorological Technology World Expo AMSTERDAM

Počet shlédnutí: 91

Meteorologická technologie World Expo je skutečně mezinárodní výstava nejnovějších klimatických, meteorologických a hydrometeorologických prognóz, měřicích a analytických technologií a poskytovatelů služeb pro globální komunitu klíčových rozhodovacích činitelů v leteckém průmyslu, lodní společnosti, námořní / přístavní zařízení, letiště, vojenské operace, pobřežní průzkumné společnosti, provozovatelé větrných elektráren, pořádané kanceláře, zemědělské provozy a výzkumné ústavy.

Čtěte více...

Rozšíření aktivit v oblasti měření emisí

Počet shlédnutí: 553

Rozšíření aktivit v oblasti měření emisí S potěšením oznamujeme rozšíření aktivit naší společnosti v oblasti měření emisí, kde vstupujeme na trh s emisními odběrovými systémy,

Čtěte více...