Tel. +420 257 312 750

CZ EN

Software - ovzduší

7 položek

Vlastní vývojové kapacity pro aplikační SW systémů ENVItech jsou základem dokonalého přizpůsobení monitorovacích, detekčních, vyhodnocovacích, vizualizačních a informačních systémů požadavkům zákazníka.

Jedná se jednoduché i velmi náročné aplikace pro prostředí WINDOWS 95, 98, a vyšší, WINDOWS NT, Client/Server pro prostředí relačních databází jako např. SQL, INGRES, ORACLE a výhledově SAP R/3, dále do prostředí Intra- a Internetu a pro přenos SMS zpráv technologií GSM nebo v prostředí GIS ARC/INFO, ArcView Info apod.

Softwarový dům zabezpečuje nejen vývoj standardních aplikací s implementací podle požadavků zákazníka při konkrétní instalaci, ale i trvalou údržbu a rozvoj databáze zákaznických dat pořízených dříve dodanými systémy.

Příkladem mohou být systémy sběru dat pro monitoring imisí, emisí, meteorologických veličin, půdních parametrů, systémy přenosu dat po komutovaných telefonních linkách nebo s využitím radiomodémů a GSM technologie, vizualizačních systémů pro prezentaci dat na pracovišti (velín, dispečink, ekolog provozu, referát ŽP, ... ) a dále hlasovými generátory, světelnými panely, Intra/Internetem, tabulkovými procesory a v grafickém prostředí formou bilančních zpráv a ročenek.

sw

Schématický přehled a rozdělení software.

Zobrazit:
 • CENTRAL-IM

  CAS ( Central Acquisition System ) verze Windows. Obsahuje:...

 • ENVINET

  SW pro souborový dálkový přenos dat

 • FTP transfer

  SW pro souborový dálkový přenos dat prostřednictvím INTERNET

 • HTML View

  SW web pro prezentaci imisních dat

 • ISOPan

  SW pro obsluhu světelných informačních panelů (Envitech UTILITY)

 • WinEmag

  Měřící a vyhodnocovací systém pro kontinuální měření emisí

 • WinImag

  Univerzální měřící a vyhodnocovací systém pro měření imisí.NOVINKA - WindObserver 90

Počet shlédnutí: 262

NOVINKA - WindObserver 90 WindObserver se čtyřmi převodníky používá inteligentní zpracování signálu, využívající kontrolu kvality dat k zajištění rychlých a autoritativních měření. Senzor poskytuje robustní měření rychlosti a směru větru s vysokou přesností v extrémních a drsných podmínkách, včetně měření ve vysokých nadmořských výškách, extrémních mrazech a mořském prostředí s obsahem soli. WindObserver je nyní k dispozici s možností měření 100 m / s.

Čtěte více...

Zavřeno od 19.-21.4. 2017

Počet shlédnutí: 402

Zavřeno od 19.-21.4. 2017 Omlouváme se všem zákazníkům a dodavatelům, ale bohužel v termínu od 19.-21.4. 2017 nebudeme přítomni ve společnosti, z důvodu pořádání výjezdního zasedání společností ENVItech Bohemia s.r.o. (ČR) a ENVItech s.r.o.(SR). Budeme se na Vás znovu těšit 24.4.2017. Děkujeme za pochopení.

Čtěte více...

Příspěvek České televize o SMOGU

Počet shlédnutí: 294

Televizní relace o SMOGU

Čtěte více...

SR30 pyranometer

Počet shlédnutí: 730

SR30 pyranometer SR30 je tady. Plně digitální secondary standard pyranometr, s vyhřívanými kupolemi, vnitřní ventilací a čidlem náklonu, nabízí nejvyšší přesnost měření a dostupnost dat: to předčí všechny externě větrané pyranometry. SR30 je nyní komerčně dostupné.

Čtěte více...

Souměření

Počet shlédnutí: 834

Souměření Již po čtvrté probíhá souměření a následná příprava na autorizovanou měřící kampaň koncentrací v okolí tunelu Blanka, které bude probíhat v únoru letošního roku 2017.

Čtěte více...

Proti smogu roušky nepomůžou, upozorňují lékaři

Počet shlédnutí: 712

Řada lidí se před smogem chrání lékařskými rouškami, aby zabránili vdechování prachových částic. Roušky však nezabrání průniku těch nejmenších částeček, upozorňuje lékař Jiří Votruba. Nejlepší je omezit pohyb na škodlivém vzduchu. VIDEO

Čtěte více...

Vizualizace aktuálního znečištění polétavého prachu PM2.5 po celém světě

Počet shlédnutí: 693

Vizualizace aktuálního znečištění polétavého prachu PM2.5 po celém světě Podívejte se na vizualizaci aktuálního znečištění polétavého prachu PM2.5 po celém světě.

Čtěte více...

ČT24 - Boj za čistý vzduch na Ostravsku

Počet shlédnutí: 745

ČT24 - Boj za čistý vzduch na Ostravsku ČT24 - Boj za čistý vzduch na Ostravsku

Čtěte více...

Gill Instruments má nové modely MaxiMet GMX531 a GMX551

Počet shlédnutí: 1263

Gill Instruments má nové modely MaxiMet GMX531 a GMX551 Gill Instruments rozšířil sortiment o nové modely kompaktních meteorologických stanic MaxiMet GMX531 a GMX551

Čtěte více...