Tel. +420 257 312 750

CZ EN

Software - ovzduší

7 položek

Vlastní vývojové kapacity pro aplikační SW systémů ENVItech jsou základem dokonalého přizpůsobení monitorovacích, detekčních, vyhodnocovacích, vizualizačních a informačních systémů požadavkům zákazníka.

Jedná se jednoduché i velmi náročné aplikace pro prostředí WINDOWS 95, 98, a vyšší, WINDOWS NT, Client/Server pro prostředí relačních databází jako např. SQL, INGRES, ORACLE a výhledově SAP R/3, dále do prostředí Intra- a Internetu a pro přenos SMS zpráv technologií GSM nebo v prostředí GIS ARC/INFO, ArcView Info apod.

Softwarový dům zabezpečuje nejen vývoj standardních aplikací s implementací podle požadavků zákazníka při konkrétní instalaci, ale i trvalou údržbu a rozvoj databáze zákaznických dat pořízených dříve dodanými systémy.

Příkladem mohou být systémy sběru dat pro monitoring imisí, emisí, meteorologických veličin, půdních parametrů, systémy přenosu dat po komutovaných telefonních linkách nebo s využitím radiomodémů a GSM technologie, vizualizačních systémů pro prezentaci dat na pracovišti (velín, dispečink, ekolog provozu, referát ŽP, ... ) a dále hlasovými generátory, světelnými panely, Intra/Internetem, tabulkovými procesory a v grafickém prostředí formou bilančních zpráv a ročenek.

sw

Schématický přehled a rozdělení software.

Zobrazit:
 • CENTRAL-IM

  CAS ( Central Acquisition System ) verze Windows. Obsahuje:...

 • ENVINET

  SW pro souborový dálkový přenos dat

 • FTP transfer

  SW pro souborový dálkový přenos dat prostřednictvím INTERNET

 • HTML View

  SW web pro prezentaci imisních dat

 • ISOPan

  SW pro obsluhu světelných informačních panelů (Envitech UTILITY)

 • WinEmag

  Měřící a vyhodnocovací systém pro kontinuální měření emisí

 • WinImag

  Univerzální měřící a vyhodnocovací systém pro měření imisí.Meteorological Technology Word Expo 2017 - Největší meteorologická událost na světě.

Počet shlédnutí: 63

Meteorological Technology Word Expo 2017 - Největší meteorologická událost na světě. Již sedmý rok tato skutečně celosvětová výstava přitahuje asi 200 vystavujících firem a 4 000 účastníků z více než 100 zemí. I náš zástupce navštívil tuto konferenci.

Čtěte více...

NOVINKA - WindObserver 90

Počet shlédnutí: 473

NOVINKA - WindObserver 90 WindObserver se čtyřmi převodníky používá inteligentní zpracování signálu, využívající kontrolu kvality dat k zajištění rychlých a autoritativních měření. Senzor poskytuje robustní měření rychlosti a směru větru s vysokou přesností v extrémních a drsných podmínkách, včetně měření ve vysokých nadmořských výškách, extrémních mrazech a mořském prostředí s obsahem soli. WindObserver je nyní k dispozici s možností měření 100 m / s.

Čtěte více...

Zavřeno od 19.-21.4. 2017

Počet shlédnutí: 647

Zavřeno od 19.-21.4. 2017 Omlouváme se všem zákazníkům a dodavatelům, ale bohužel v termínu od 19.-21.4. 2017 nebudeme přítomni ve společnosti, z důvodu pořádání výjezdního zasedání společností ENVItech Bohemia s.r.o. (ČR) a ENVItech s.r.o.(SR). Budeme se na Vás znovu těšit 24.4.2017. Děkujeme za pochopení.

Čtěte více...