Tel. +420 257 312 750

CZ EN

ATD

Airtracker-ATD

Airtracker-ATD

Senzorická jednotka pro měření kvality ovzduší. - Airtracker 

Systém AirTracker poskytuje ucelené řešení pro orientační měření životního prostředí on-line (prach, hluk, emise). Obsahuje senzorickou jednotku, bezdrátové komunikační rozhraní a patentovaný napájecí systém, schopný nepřerušeného provozu ze sítě veřejného osvětlení. Systém AirTracker dotváří webové rozhraní pro vizualizaci a analýzu aktuálních i historických dat. Díky těmto unikátním vlastnostem tvoří AirTracker systém pro nepřetržité sledování v problematických lokalitách a slouží jako podpora rozhodování pro zavádění opatření.

Webové rozhraní AirTracker  komplexní systém pro zobrazení a správu jednotek senzorické sítě -Webové GUI

Webové rozhraní AirTracker představuje komplexní systém pro zobrazení a správu jednotek senzorické sítě. Má responzivní design navržený pro nejpoužívanější zařízení a platformy. Uživatelsky přívětivé GUI umožňuje zobrazit rychlý přehled měřených veličin na mapovém podkladu, stejně tak obsahuje i nástroje pro pokročilejší analýzu. Sekce administrace umožňuje spravovat jednotky senzorické sítě, přístupová práva a tvořit logické celky a vazby mezi nimi. Celý systém klade velký důraz na bezpečnost a vysokou propustnost.

 

Zařízení pro monitoring kvality indoor ovzduší - CO2 senzor

Většina našeho života se odehrává indoor, proto je podstatné věnovat tomuto prostředí pozornost, ať už se učíme, pracujeme a nebo spíme. CO2 senzor monitoruje koncentraci CO2 , které souvisí se ztrátou koncentrace a rostoucí únavou. Zařízení dále obsahuje senzory pro měření teploty a atmosférické-ho tlaku. Konektivitu obstarává síť SigFox. Historická i on-line data jsou k dispozici na webovém rozhraní.Rozšíření aktivit v oblasti měření emisí

Počet shlédnutí: 437

Rozšíření aktivit v oblasti měření emisí S potěšením oznamujeme rozšíření aktivit naší společnosti v oblasti měření emisí, kde vstupujeme na trh s emisními odběrovými systémy,

Čtěte více...

Informace o ukončení projektu

Počet shlédnutí: 464

Ukončili jsem společný projekt CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_045/0009724 s Institutem enviromentálních technologií VŠB TU Ostrava, řešený v rámci OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost - Inovační vouchery s názvem "Validace senzorických měření kvality ovzduší”. Výsledky budou firmě ENVItech Bohemia sloužit jako podpora prodeje senzorických jednotek.

Čtěte více...

Zavřeno v termínu od 12 - 13.4. 2018

Počet shlédnutí: 1752

Zavřeno v termínu od 12 - 13.4. 2018 Omlouváme se všem zákazníkům a dodavatelům, ale bohužel v termínu od 12 - 13.4. 2018 nebudeme přítomni ve společnosti, z důvodu pořádání výjezdního zasedání společností ENVItech Bohemia s.r.o. (ČR) a ENVItech s.r.o.(SR). Budeme se na Vás znovu těšit 16. 4. 2018. Děkujeme za pochopení.

Čtěte více...

DR30-D1 pyrheliometr

Počet shlédnutí: 715

DR30-D1 pyrheliometr Nový DR30 pyrheliometer

Čtěte více...